Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OTÁZKA PRO: Tomáše Ivaniče, mluvčího chebské radnice

Dokdy je třeba v Chebu uhradit poplatky za psa a za odpad?

31.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv Deníku

Na úhradu těchto poplatků už mají obyvatelé Chebu jen dnešek. Poplatek za komunální odpad pro rok 2017 se platí na účet města Chebu č. 8847450257/0100 u Komerční banky v Chebu, a to na variabilní symbol, který byl každému poplatníkovi přidělen a oznámen v minulých letech. Poplatek ve výši 700 korun platí všichni občané, kteří mají evidovaný pobyt v Chebu, včetně cizinců a fyzických osob hlášených na ohlašovně Městského úřadu Cheb na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14. Poplatek hradí také všechny fyzické osoby mající ve vlastnictví byt, dům nebo rekreační objekt, ve kterém nemá nikdo evidovaný pobyt. Splatnost je do 31. května 2017. Je možné jej uhradit příkazem u vaší banky, úhradou na poště nebo v hotovosti v pokladně Městského úřadu Cheb, kde je možné platit i kartou. Sankce za pozdní úhradu činí až trojnásobek dlužné částky. Jen bych rád připomněl, že složenky na úhradu poplatku za komunální odpad se nerozesílají, ani nepředávají na Městském úřadě Cheb. Posílají se jen osobám nově přistěhovaným či narozeným.

Ke stejnému datu, tedy do 31. května 2017, je i splatnost místního poplatku ze psů. Poplatek se hradí na účet města č. 19-528331/0100, a to opět některým z výše uvedených způsobů. Složenky se od roku 2013 nezasílají. Variabilní symbol pro platbu obdržel každý poplatník při evidenci psa. V případě, že má držitel více psů, platí poplatek za každého z nich pod samostatným variabilním symbolem. K místnímu poplatku ze psa se přihlašuje pes od 3 měsíců věku, nebo do 15 dnů od převzetí do vlastnictví. 


Autor: Václava Simeonová

31.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Celníci odhalili padělky za čtyři miliony korun.
5

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.

Americký spisovatel Robert Fulghum přijede i do Chodova

Chodov – Americký spisovatel Robert Fulghum se opět vrátil do Česka a s projektem Listování se vydal na turné po republice.

Chcete být jedním z autorů? Stíny nad Krušnými horami budou mít své pokračování

Karlovarský kraj - Úspěšná kniha příběhů Stíny nad Krušnými horami bude mít i druhý díl.

Seniora měsíce trýznila, bila ho, nutila krást a brala mu důchod

Sokolovsko – Téměř půl roku musel snášet týrání devětašedesátiletý muž v malé obci na Sokolovsku. Do svého bytu si ho nastěhovala o čtyři roky mladší žena, která mu slibovala pohodový a bezstarostný život. Opak byl ale pravdou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení