Teploty se sice přehoupnou nad nulu, avšak skicentra hlásí dostatek sněhu. Příští týden se má navíc zase ochladit a objeví se i sněžení.

Na Sokolovsku panují ideální podmínky ve Ski Centru Bublava. Na svazích tam leží 90 cm sněhu a v provozu je celý areál včetně sedačkové lanovky s kilometrovou sjezdovkou a také nejobtížnější Velký Bleiberg.

V sousední Stříbrné pak můžete o víkendu zavítat do skiareálu Lišák, který hlásí 70 cm sněhu a taktéž ideální lyžařské podmínky. Jen o několik kilometrů dál v Kraslicích jsou pak v provozu vleky Krajka a Saporo v Kraslicích. Svahy jsou čerstvě upravené a leží na nich 30 cm sněhu.

Ilustrační fotografie.
Výkyvy teplot zdraví neškodí

Mezi 150 až 200 cm sněhu leží na krušnohorském Klínovci. Lyžaři se tady mohou těšit na více než 31 km sjezdovek všech obtížností. V provozu jsou lanové dráhy A, B, C, D, K dále vleky E, F, VL 500, VL 1000, Za Prahou, Hranice I.a II. a pojízdné pásy v dětských parcích. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici CINESTAR SNOWPARK a COOL FUNPARK.Příjezdové cesty do areálu jsou ze všech směrů sjízdné. Všechny linky skibusu v provozu.

Metr sněhu je na sjezdovkách ve skiareálu Plešivec, kde jsou rovně výborné podmínky pro lyžaře. Kušení a začínající lyžaři tady mají k dispozici skoro deset kilometrů sjezdovek všech obtížností. Ze 70 cm sněhu se můžete těšit ve skiareálu Skipot v Potůčkách se sjezdovkou pro pohodové lyžování. Téměř jeden metr sněhu je ve skiareálu Snowhill v Mariánských Lázních. Denní provoz ve skiareálu Mariánky od 9:00 do 16:00. V provozu je celý skiareál, kabinková lanovka a sjezdovka Krakonoška, oba vleky, a Slalomák, dětský skipark s dětskými lanovými vleky a lyžařským kolotočem.

Rákosníčkovo hřiště. Ilustrační foto.
Pomozte získat pro Karlovy Vary nové Rákosníčkovo hřiště