V klubu Na Rampě jim bude v sobotu 15. května od 21 hodin asistovat mariánskolázeňská kapela Děti Dr. Nehra.
„Děti Dr. Nehra podle mě zaručují kvalitní zábavu,“ řekla Monika Pelcová z Mariánských Lázní. „Jsou v Lázních hodně známí a oblíbení. Photolab neznám, ale jestli se jejich skladba objeví v celovečerním českém filmu, tak bude jejich hudba také chytlavá. Na koncert se těším. Den před tím ale zajdu ještě do klubu Morrison, kde má být nějaký bigbít,“ dodala nadšeně Pelcová.

Rockový klub Morrison v pátek 14. května od devíti hodin přiláká fanoušky rocku a metalu. Pro návštěvníky klubu zahraje mariánskolázeňská rocková kapela Kocovina a jako speciální host vystoupí plzeňská metalová skupina Harlet.

„Na Harlety se hodně těším,“ řekl metalový fanoušek Petr Kopecký z Chebu. „I když jsem z Chebu, tak do Morrisonu pojedu. Nemůžu si nechat ujít takovou příležitost si zase pořádně užít můj oblíbený žánr. Mělo by tam být i hodně známých, takže se nudit opravdu nebudu. Myslím si ale, že se samotné kapely postarají o dostatek zábavy. Na podobných koncertech, a obzvláště v Morrisonu, je zábava stěžejní bod celého programu.“