„V letošním roce se ale nebudou slavnosti konat na obvyklém místě,“ informoval organizátor Roman Juřica. „Odstěhují se totiž do areálu dlouhé ploché dráhy. To s sebou přináší mnohá zlepšení.“ Přesun vítají i samotní návštěvníci. „Předpokládám, že se zdokonalí zázemí,“ řekl David Marek z Mariánských Lázní. To si od nového místa slibují také organizátoři.

„Areál poskytne návštěvníkům možnost opékat, co jen libo u připravených ohnišť nebo se v případě deště schovat pod zastřešený prostor,“ přiblížil Juřica. I letošní kulturní program se drží stálic. „Nabízíme šest osvědčených regionálních kapel.

Návštěvníci se mohou těšit na místní skupinu Kokrhellband, která potěší hlavně příznivce ska, punku a rocku,“ uvedl. Dalšími pátečními kapelami jsou All Right a Pralesanka. „Osobně se těším na sobotu,“ řekl Dominik Jelen z Chebu. „Určitě se přijedu podíval na formaci Beat Club 68.“ Vedle kulturního programu mohou hosté věnovat pozornost občerstvení a ochutnat osm druhů piva. „Pro děti je připravený koutek s mnoha atrakcemi,“ dodal Juřica.