Titulem Podnikatel města Chebu se už pyšní několik úspěšných a šťastných jedinců. Jak už Deník informoval, prvenství v kategorii Živnostník získal ve veřejném hlasování Tomáš Fišer – English Academy a v hodnocení odborné poroty pak Jiří Máca – M – knihařství. V kategorii Firma zvítězila v hlasování občanů společnost Lékárníci 95, s.r.o. A u odborné poroty vyhrála Lagarde Spedition spol. s r.o.

Dále pořadatelé soutěže, kterou organizuje Okresní hospodářská komora (OHK) Cheb ve spolupráci s městem Cheb, udělili dvě zvláštní ceny. Plaketu Františka Lindy za dlouhodobý podnikatelský přínos pro chebský region získal Antonín Hofmann, majitel Rádia Egrensis. A Dárkový koš předsedy OHK Cheb Jakuba Pánika. Ten obdržela Julie Věšínová – Julioptika.

„Jsme rádi, že jsme zorganizováním této soutěže mohli podpořit a také ocenit chebské podnikatele, kteří svou činností nesledují pouze vlastní podnikatelské úspěchy a cíle, ale přispívají k rozvoji města a spokojenosti jeho obyvatel, podílejí se na jeho zaměstnanosti a prosperitě. Rádi bychom v této tradici pokračovali i nadále a věříme, že se titul Podnikatel města Chebu stane pro chebské podnikatele prestižním oceněním,“ uvedl Jakub Pánik, předseda představenstva OHK Cheb.

Podle oceněného Tomáše Fišera patří velký dík také organizátorům akce. „Děkuji samozřejmě i všem svým kolegům a rovněž těm, kdo posílali hlasy. Ještě jednou dík,“ usmíval se Tomáš Fišer.

Své díky organizátorům akce tlumočil například také jednatel společnosti Lékárníci 95 Petr Koudelka. „Vděčný jsem i celému našemu pracovnímu týmu a hlasujícím, kteří nás podpořili,“ řekl.