Pachatelem je pětačtyřicetiletý muž, který se od října do listopadu vloupal do sedmi zaparkovaných automobilů. „Do vozidel vnikl násilím a poté z nich odcizil různé věci, které majitelé ve voze ponechali,“ informovala policejní mluvčí Eva Valtová. Z místa činu si odnesl například peněženky s doklady, platební karty, oblečení nebo autokameru. Auta zloději ale asi nestačila, protože se šel poohlídnout do chebské prodejny s textilem.

Takto dopadla auta po nájezdu zloděje.Zdroj: PČR

„Z prodejní plochy si vyhlédl pánskou bundu, tu si odnesl do převlékací kabinky, kde pomocí přinesených nástrojů odštípl ochranné zařízení, bundu si oblékl pod svůj oděv a prodejnu opustil. „Celková škoda, kterou muž způsobil, činí kolem 130 tisíc korun. Na rozhodnutí soudu si obviněný počká ve vazbě. V případě odsouzení mu hrozí až pět let za mřížemi.

Už jednadvacátý ročník tradiční akce se uskutečnil v chebském muzeu. Na návštěvníky oblíbeného Adventního trhu čekalo hned několik zastavení, díky kterým mohli načerpat inspiraci. Akce byla věnována hlavně tradičnímu řemeslu a rukodělné výrobě. Příchozí s
Muzeem se linula vůně