Chebané, jak jste oslavili poslední den v roce? Dali jste si předsevzetí?

Ondřej Horák (Mariánské Lázně, technik):

Letošního Silvestra jsem oslavil v kruhu svých nejbližších – manželky a nedávno narozené dcerky. Předsevzetí si obvykle nedávám, ale letos jsem udělal výjimku. Není to žádné hubnutí nebo podobně. Záleží mi na tom, abych byl dobrý otec.

Věra Chrastná (Cheb, prodavačka):

Silvestra jsem letos oslavila v kruhu svých přátel. O zábavu nouze nebyla, bavili jsme se celý večer až do noci. Jedno předsevzetí mám. S velkým přesvědčením mých dětí se v novém roce pustím do ovládání elektronického bankovnictví.

Karolína Heplová (Cheb, studentka): 

V tomto roce jsem byla s celou rodinou na Silvestra u své tety, jelikož se jí nedávno narodila dcera. Velice jsme si malinkou užili. A celý večer byla ohromná zábava. Předsevzetí si na nový rok nedávám, jelikož ho dodržím maximálně týden.

Anděla Krpenská (Cheb, seniroka): 

Vstup do nového roku jsem oslavila na taneční zábavě v hájenské restauraci u Chebu. Jezdím tam již několik let a pokaždé není o zábavu nouze. Předsevzetí jako taková jsem si nikdy nedávala. Jedině je pro mě důležité, aby všichni lidé byli zdraví po celý rok.

Jiří Pátek (Cheb, houslař): 

Se starým rokem jsem se rozloučil s nejbližšími lidmi v rodinném kruhu. Nekonalo se nic bujarého, jako za mých mladých let. I přesto nebylo o zábavu nouze. Předsevzetí si obecně dávám do nového roku taková, která se týkají zdraví, práce a rodiny.

Filip Švára (Cheb, student): 

Poslední den v roce jsem strávil se svými přáteli na oslavě u kamaráda. Bylo to tam skvělé, měli jsme hodně jídla i pití. Hráli jsme také různé stolní hry. Legrace bylo do půlnoci hodně. Předsevzetí si na nový rok zásadně nedávám. Nikdy to nevydržím.