Užve středuod 18 hodin můžete být na chebském náměstí Krále Jiřího z Poděbrad součástí unikátní akce s názvem Česko zpívá koledy. Celá republika si v jeden čas zazpívá tři koledy.

Spolu s Deníkem, Rádiem Impuls a generálním mediálním partnerem TV Nova si také obyvatelé Chebu a širokého okolí budou moci zazpívat koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a Půjdem spolu do Betléma.

Navíc mohou děti do deseti let soutěžit se svým vánočním obrázkem. Malí čtenáři jej mohou odevzdat ve středu večer ve stánku Chebského deníku na náměstí, nebo jej můžete doručit až do pátku 16. prosince do 10 hodin do redakce Deníku, případně zaslat e-mailem na adresu zdenka.eichlerova@denik.cz.

Nezapomeňte ale svá dílka podepsat a připojit také telefonní číslo. Nejhezčí obrázky uveřejníme v sobotu 17. prosince. Tři nejšikovnější malí umělci získají vstupenku do Muzea strašidel v Plzni. Zoufat nemusejí ani malí zpěváci. I pro ty je připravená odměna - a je sladká.

Na své si přijdou ale také dospělí. Fotografové Deníku budou přímo na akci fotit návštěvníky při zpívání koled. Snímky zveřejníme v pátečním vydání Chebského deníku, a kdo se na některém z nich pozná, bude mít šanci získat šest piv. Stačí, aby s novinami, ve kterých se poznal, přišel do redakce Chebského deníku na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, kde získá svou výhru. Ty budeme vydávat do vyčerpání zásob.