Prima LOVE, TV Óčko, Prima ZOOM, Šlágr TV, Active TV a Óčko Gold. To jsou digitálně vysílané televizní stanice, které zatím někteří lidé v Chebu a na Ašsku nenaladí. U Chebu totiž není postavený speciální anténní dokrývač, který by tyto stanice z takzvaného Multiplexu 3 lidem umožnil bezplatně sledovat.

Zatím je mohou ´chytnout´ pouze lidé se silnými anténami z digitálního pozemního vysílače Krašov u Plzně. A situace se podle radnice zatím nezmění.

„Tak to bych tyto kanály hledala do nekonečna," uvedla Jana Franková z Chebu. „Štve mě to kvůli programům Primy," dodala. O dokrývač musí přitom požádat samo město.

„Konkrétní objednávka služby zatím od Městského úřadu (MěÚ) Cheb nepřišla," sdělil tiskový mluvčí Českých Radiokomunikací Kamil Chalupa. „Přitom Czech Digital Group, který má vysílání Multiplexu 3 na starost, zaslal úředníkům nabídku vysílání těchto stanic," dodal.

„Na poradě vedení města bylo rozhodnuto, že dokrývač pro vysílání Multiplexu 3 město hradit nebude. Stejně jako i v jiných podobných záležitostech jsou na trhu komerční složky, které tuto problematiku řeší na žádost spotřebitelů," řekla mluvčí chebské radnice Martina Kuželová.