„Celá proměna dopadla úžasně, a tak bych chtěla podpořit ženy, které se bojí do ní jít. Nemáte se čeho obávat a všem můžu vřele doporučit prožít úžasný den plný očekávání a hlavně splnit si svůj sen o své proměně." Přesně tak reagovala po druhé Proměně s Deníkem třiatřicetiletá Eva Valentová z Aše. Ta se svěřila do péče odbornic z chebského kosmetického salonu StudioM tento týden.

„Ani jsem nevěřila, že budu vybraná právě já," smála se Eva a také prozradila, jak probíhaly ‚přípravy' na přihlášku. „S nápadem, abych se přihlásila, přišla má maminka s mým manželem. Nakonec mě ale přesvědčili a přihlášku jsme společně odeslali." A s čím do Proměny s Deníkem šla? „Toužím po změně. Například vlasy nechám čistě na kadeřnici. Ráda si také nechám poradit, co mám dělat lépe," podotkla.

Nejdřív o čtenářku pečovala kosmetička Kateřina Fabiánová, která jí upravila a nabarvila obočí. „Nabarvila jsem také řasy, které má paní Eva velmi světlé. Vyniklo tak, jaké dlouhé řasy má. Díky zvýrazněnému obočí se navíc celý obličej rozzářil," popisovala kosmetička. Po depilaci obličeje čtenářku ošetřila laserem. „Díky němu se zpevní žilky, uvolní se mimické vrásky a pokožka se po depilaci rychleji zregeneruje."

Zásadní proměnou prošel také účes. „Vlasy jsem ztmavila, ale u obličeje jsem je nechala prosvětlené, aby to nebyl takový šok," uvedla kadeřnice Iveta Forchová Chlebcová. „Co se týká střihu, stačí jej pouze trochu upravit, zásadní změny nejsou třeba," podotkla. Čtenářka Eva má jemné vlasy, a tak je po barvení kadeřnice ještě ošetřila. „Ženy s jemnými vlasy by příliš neměly používat oplachující kondicionéry. Zvlášť ty, které jsou dostupné v drogeriích, obsahují silikony, které vlasy ještě víc zatíží," vysvětlila, že lepší je používat ty bezoplachové.

Po úpravě vlasů tak následoval make-up a konečně okamžik, kdy se Eva Valentová od začátku návštěvy salónu poprvé viděla. „Ze své proměny jsem nadšená jak já, tak také mé okolí, a hlavně rodina. Celá proměna dopadla úžasně," zhodnotila a dodala: „Touto cestou bych chtěla ještě jednou moc poděkovat všem, kdo se podílel na mé proměně. Jak odbornicím ze StudiaM, tak i redakci Chebského deníku, že mi umožnila prožít úžasný den plný relaxace, odpočinku, úžasných rad, ale hlavně nádherné proměny."

Celá proměna trvala 3,5 hodiny a paní Eva odcházela navíc s milým bonusem. StudioM jí totiž věnovalo ještě poukaz na masáže a pedikúru.

Toužíte po změně? Přihlaste se! Chebský deník připravil pro všechny své čtenářky nový projekt s názvem ‚Proměna s Deníkem'. Chcete změnit svůj účes? Přivítaly byste radu, jak se líčit? Zažijte odpočinkové odpoledne s chebským kosmetickým salónem StudioM (Mánesova 47). Stačí málo!

Pošlete nám svou fotografii a napište pár slov o sobě (věk, záliby, zaměstnání a co od proměny čekáte). Pokud vás naše odbornice ze StudiaM vyberou, můžete se těšit na skvělý zážitek. Proměna se uskuteční 21. srpna od 10 hodin (termíny nelze měnit, myslete na to prosím při přihlášení do projektu).

Přihlásit se mohou všechny slečny a dámy z regionu, od Aše po Teplou. Přihlášky posílejte na e-mail: redakce.cheb@denik.cz.

Uzávěrka přihlášek do třetí Proměny je 16. srpna.