Ta je již přes deset let naprosto opuštěná. Nyní se dokonce začaly bortit stropy uvnitř objektu. Obyvatelé Chebu na restauraci vzpomínají s nostalgií.

„Pamatuji si, že jsme tam mnohokrát v minulosti slavili narozeniny a vždy jsme se sešli s mnoha přáteli," zavzpomínala Helena Holubová z Chebu. „Je mi líto, že celý objekt takto dopadl, vzpomínám na něj velmi ráda. Nedá se s tím ale nic dělat," dodala.

Vlastník snad má se stavbou další plány.

„Městský úřad, konkrétně odbor stavební a životního prostředí, situaci průběžně sleduje," uvedla mluvčí chebské radnice Martina Kuželová. „Vlastníka bývalé Myslivny vyzval, aby zjednal nápravu zajistil objekt proti vniknutí cizích osob a zvířat kvůli hrozícímu nebezpečí úrazu. Dotyčný v minulosti opakovanou výzvu stavebního úřadu nakonec splnil, avšak vandalové dveře a okna záhy vybourali. Nyní je s ním vedeno další řízení," upřesnila Kuželová s tím, že z poslední písemnosti vlastníka objektu vyplynulo, že snad uvažuje o demolici. Stavební úřad však dosud žádost o odstranění této stavby neobdržel.