Trpělivost a tolerance. Těmito vlastnostmi se musí obrnit obyvatelé Palackého ulice v Mariánských Lázních. Ta prochází omlazovací kúrou, která potrvá ještě čtyři měsíce.

Odborná firma už zahájila rekonstrukci ulice Palackého, a to v úseku mezi ulicemi Na Vycházce a Kollárova. Práce jsou plánovány tak, že jsou zahájeny u ulice Na Vycházce a budou pokračovat směrem do centra.

Protože má být po celou dobu rekonstrukce zachován provoz MHD a také z důvodu dopravní dostupnosti objektů u této komunikace pro osobní automobily, musí akce probíhat po úsecích mezi přilehlými příčnými ulicemi a po délce po polovinách komunikace. „Chceme touto cestou požádat obyvatele bydlící v ulici Palackého a v blízkém okolí o trpělivost a shovívavost při průběhu prací. Jsme si vědomi, že jejich trpělivost a shovívavost byly silně zkoušeny při rekonstrukci kanalizace, která probíhala téměř rok a půl," uvedl investiční technik mariánskolázeňské radnice Jarmil Svoboda. „Slibujeme, že se vynasnažíme dobu potřebnou na rekonstrukci co možná nejvíce zkrátit a obtěžovat občany co nejméně. Plánovaná doba pro provedení prací jsou necelé čtyři měsíce. To znamená, že práce by měly být ukončeny do konce listopadu 2015," sliboval Jarmil Svoboda.