VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Řidiči by měli být v červnu opatrní

Chebsko –Dopravní komplikace čekají řidiče na mnoha místech Chebska, například ve směru na Vojtanov a, jak již Deník informoval, mezi Seníky a Starým Rybníkem

6.6.2011
SDÍLEJ:

SILNICE třetí třídy číslo 21313 mezi Seníky a Starým Rybníkem se dočká souviské opravy. Už to nutně potřebuje, jízda po ní znamená hrozbu pro tlumiče. Foto: Deník/ Nataša V. Šmatová

Dopravní komplikace čekají řidiče na mnoha místech Chebska, například ve směru na Vojtanov a, jak již Deník informoval, mezi Seníky a Starým Rybníkem.

„Částečné uzavírce silnice I/64 (u Nového Žďáru navazující na obchvat Aše – pozn. redakce) v kilometru staničení 8,034 až 9,000 u Aše se lidé nevyhnou z důvodu souvislé opravy povrchu komunikace, a to v termínu od 6. června do 25. června. Objížďka se nenařizuje, v úseku s omezením bude doprava převedena do jednoho jízdního pruhu minimální šíře 2,75 metru,“ informovala mluvčí Karlovarského kraje Jana Pavlíková.

„Další částečná uzavírka čeká řidiče na silnici I/21 v kilometru staničení 57,279 až 58,497 v úseku křižovatky se silnicí III/21313 (zmíněná silnice vede mezi Seníky a Starým Rybníkem – pozn. redakce). Rekonstrukce samotné silnice by také měla být zahájena v nejbližších dnech.

„Oprava komunikace bude probíhat v termínu maximálně do 31. července za částečného omezení provozu,“ informoval technický náměstek Krajské správy a údržby silnic Karlovarského kraje Petr Šťovíček.

„V současné době je dokončeno zadávací řízení a pokud se podaří vyřídit rozhodnutí o dopravním omezení, měla by být oprava zcela dokončena již v červnu.“
Pozor také u železničních nadjezdů mezi Františkovými Lázněmi a Vojtanovem z důvodu opravy povrchu komunikace.

Začne 6. června a potrvá do 30. června. Objížďka se nenařizuje, v úseku s omezením bude doprava převedena do jednoho jízdního pruhu.

Autor: Nataša Šmatová

6.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Krajc v akci.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Ilustrační foto.

Horní Hrad pod palbou

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

VOLBY 2017: Zapisovatelka? I ta má u voleb zodpovědnost

Cheb - Ve volební komisi je důležitou součástí nejen její předseda, ale také zapisovatelka. Například Olga Gregoridesová z Chebu, dělá zapisovatelku při volbách již několik let. Jak sama říká, v jejím volebním okrsku číslo 17 v Májové ulici, se za poslední léta nic závažného nestalo.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Chebsko - Štěňata, dospělí psi, voříšci nebo šampioni, ti všichni mohou propadnout novému sportu, který pochází z Ameriky a Holandska.

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení