Jako první v roce 2020 přijíždí metalová kapela Arakain, která tady začíná své jarní turné. Ta se na cestu po českých městech vydává po úspěšné podzimníšňůře, během které představila album nazvané JEKYLL & HYDE.

„Arakain patří mezi české stálice a jejich koncerty jsou vždy plné energie a dobré muziky. A to se dá očekávat i od zítřejšího koncertu, neboť jejich nové album přijali fanoušci velmi kladně,“ říká pořadatel Vladimír Suchan z agentury Vlny s tím, že kapela slibuje zahrát nejen skladby z nové desky, ale i léty ověřené tradiční hity a songy, které se delší dobu živě nehrály. Jako host se na koncertu, který začíná v sobotu v půl deváté večer, představí kapela Jerem.I.

Křest páně se už posedmé uskutečnil v Těšově na Chebsku. Pravoslavní věřící tam podstoupili mrazivou koupel. Křest Páně připomíná událost, při níž byl Ježíš Kristus pokřtěn sv. Janem Křtitelem v řece Jordán. Svátkem Křtu Páně končí vánoční období a začíná
Pravoslavní se očistili v ledové vodě

Vedle koncertu Arakainu se hudební fanoušci se na jaře letošního roku mohou těšit i na koncerty kapel Škwor, Horkýže Slíže, Mirai nebo legendráních MIG 21 se zpěvákem a hercem Jiřím Macháčkem. „Přijede ale například i Dan Bárta se svou kapelou Illustratosphera nebo zpěvačka Helena Zeťová se svým Consequences tour,“ vyjmenovává dále Vladimír Suchan.

Kdy: sobora 25. ledna

Kde: Lidový dům Stará Role

Za kolik: od 395 Kč

Proč přijít: