Měli by zbystřit rodiče, kteří se chystají se svojí ratolestí navštívit některý z dětských dnů, které se konají v celém našem regionu. Chebský deník totiž přináší souhrn téměř všech větších akcí. Určitě je z čeho vybírat.

Den dětí v Domu dětí a mládeže Sova

Chebský Dům dětí a mládeže Sova zve všechny rodiče s dětmi na Den dětí v Sově, který se uskuteční v neděli 3. června od 14 hodin. Pro návštěvníky jsou připraveny různé atrakce, hudba a vystoupení zájmových kroužků.

Dětský den bude také v Nebanicích

Na šestý ročník dětského dne, který se uskuteční na fotbalovém hřišti v Nebanicích v sobotu 2. června od 13 hodin, jsou zváni všichni dospělí i děti. Je připraveno mnoho aktivit, jako je pojídání koláčů, přehlídka leteckých modelů nebo různé soutěže. Všichni si jistě přijdou na své.

Skalná spojí dětský den a den hasičů

Velká akce se koná 2. června také ve Skalné. Uskuteční se den hasičů, který začíná už od 10 hodin. Od 15 hodin se na tamním koupališti uskuteční dětský den, na kterém jsou připraveny různé soutěže pro děti, ukázka historických traktorů a stánky s občerstvením.

Trstěnice zvou na Dětský den na Cechu

Na neděli 3. června od 13 hodin organizátoři přichystali pro děti Dětský den na Cechu v Trstěnicích. Hosty čeká bohatý program se zajímavými soutěžemi, jako je chytání rybiček, nebo ukázka výcviku bojových umění. Všechny uchvátí také komentovaná prohlídka naučné stezky Cech svatého Víta.

I v Teplé bude oslava Dne dětí

V sobotu 2. června se v Teplé u Mariánských Lázní uskuteční Den dětí od 14 do 17 hodin. Na programu je dětská show a další soutěže a hry pro ratolesti.

Velká Hleďsebe nezůstane pozadu

Velkohleďsebští se svými dětmi mohou přijít na Den dětí na místní hřiště. Akce se koná 2. června od 14 hodin. Pro děti je připraveno občerstvení zdarma a mnoho zábavných her a soutěží.

Dětský den bude i ve Valech

Ve Valech se mohou lidé těšit na dětský den, který bude spojený s kácením máje. Na hřišti se Den dětí uskuteční v sobotu 2. června od 15 hodin. Budou se konat různé soutěže a předvedou se například hasiči.