Trstěnice – Celek Krásné přivítal ve třetím jarním kole hostující mužstvo z Trstěnic, které bylo favoritem zápasu.

FC Krásná 0
FC Trstěnice 3
po poločase 0:1

Trstěnický trenér neměl problém už před samotným zápasem postavit kvalitní jedenáctku. Trstěničtí přijeli nabuzení a všichni do jednoho před srazem chtěli získat tři body. Trenér dodal, že jsou povinné a nic jiného než vítězství nebere.

Domácí mužstvo FC Krásná v první půli hrálo zakřiknuté, ale i přesto si pár šancí vypracovalo. Podávalo výkon s uspávací taktikou s cílem udržet stav remízový do poločasu 0:0. V nastaveném čase ale obdržel Ladislav Hank krásnou přihrávku, ještě lepším pasem vyslal spoluhráče Jana Horvátha, který si potáhl míč a přihrál Františku Liškovi, který už neměl problém zavěsit. A tak první půle skončila 0:1.

Do druhého poločasu nastupovalo domácí mužstvo znovu zmotivované s vidinou zvítězit a získat tak potřebné tři body. Až do 80. min. si domácí drželi pouze jednobrankovou porážku. Pak se ale trefil přesně Fedosejev a hosté vedli 2:0. Netrvalo dlouho a v 84. min. se hlavičkou trefil Jahoda – 0:3.

Domácí tým si sice vypracoval ještě nějaké slibné šance, ale Trstěničtí se už nenechali překvapit a odvezli si po zásluze z Krásné vytoužené tři body.

„První poločas byl z naší strany odehraný zbrkle a vyčkávali jsme na domácí FC Krásná, s čím na nás vyrukuje. Škoda neproměněných příležitostí, které si dobrým výkonem vypracoval Ladislav Hank. Ve druhé půli se kluci zvedli a bojovali do samotného závěru. Celkově hodnotím dnešní odehraný zápas dobře, nesmím opomenout hráče A týmu, kteří nás v tomto utkání podpořili,“ řekl po vyhraném duelu trstěnický kouč Procházka.
FC Krásná: Petrášek, Kozubek, Balšánek, Šulák František a Martin, Kopecký, Lacdát Lukáš a Petr, Juravsch, Esffenberger, Kohutiar, Kůst, Troch, Vaníček, Zachara, Marčuk.

FC Trstěnice B: Ryšánek, Procházka, Horní, Pečínka, Hušek, Hank, Fedosejev, Švajgl, Jahoda, Horváth, Liška, Koša, Nečas, Hromíř, Vorel, Máder.

(tr–f)