Druhý ročník podzimních rybářských závodů se o víkendu uskutečnil na rybníku v areálu koupaliště Riviéra ve Velké Hleďsebi na Mariánskolázeňsku. Počasí soutěžícím přálo, přesto kvůli ranní přepršce na Tachovsku část rybářů do Velké Hleďsebe nedorazila.
„Čekali jsme, že jich bude víc,“ posteskl si nad startovní listinou jeden z pořadatelů Jaroslav Hrdlička. „Na jarní kolo soutěže přijela téměř devadesátka soutěžících a chytilo se přes třináct stovek ryb.“
Přestože tentokrát na Riviéře měřily síly asi čtyři desítky dětí a dospělých, ryby se zřejmě rozhodly, že svou kůži neprodají lacino. „Byla to bída. Chytily se jen necelé dvě stovky ryb. Je vidět, že při rybaření hraje velkou roli počasí,“ doplnil Hrdlička.
„Chodím na ryby s tátou a zrovna jsem chytil cejna,“ pochlubil se osmiletý Daniel Hráský, který nakonec v celkovém bodování skončil v dětské kategorii na druhém místě. První byl Lukáš Strnad a třetí Dan Langr. V kategorii dospělých zvítězil Miroslav Matas, kterému na udici skončilo pětatřicet ryb a rozhodčí je ohodnotili 595 body. Stříbrný byl Marcel Skácel se sedmnácti úlovky a 424 body a na třetí pozici se umístil František Bartoš, který chytil také 17 kusů a získal 395 bodů.