Jednou z nejoblíbenějších akcí je Nocovka, která tradičně láká desítky dětí. Akce se pořádá jednou do měsíce a vždy se koná na nějaké téma. „Tentokrát se uskutečnila na téma Dobytí severního pólu,“ informovala Lucie Kučová z Domu dětí a mládeže Sova Cheb. „Děti plní zábavné úkoly a mají možnost vyzkoušet si netradiční aktivity venku i uvnitř,“ uvedla.

Dům dětí připravil pro malé šikulky také výtvarný ateliér a sportovci si přišli na své při turnaji kroužku Nerf liga. „V letošním roce jsme otevřeli nový kroužek. Děti láká technika střelby a také příprava taktiky na turnaj. Kroužek navštěvuje šedesát dětí, a tak není nouze o účast týmů na turnajích,“ sdělila. Prvního turnaje se zúčastnilo pět týmů. A nechyběl ani tradiční florbalový turnaj.

Zatím poslední akcí se stal maškarní karneval. „Tématem letošního karnevalu byly pohádky ze zlata.“ A Kulturní dům Svoboda praskal ve švech, akce se totiž zúčastnily na čtyři stovky lidí. Nechyběla samozřejmě zábava a krásné masky, ve kterých dorazili dokonce i někteří rodiče. 

Hluk a bezohlední řidiči. To je důvod, proč nejpozději od poloviny roku začne v historickém centru Chebu platit omezení rychlosti na maximálně 30 kilometrů v hodině.
V centru brzy jen třicítkou