Nejlépe se se všemi disciplínami popral Michal Kuna, který si odnesl nejen praselátko, ale také měl tu čest pokácet májku v obci.

„Srandamač dřevorubců byl na popud místních obyvatel," řekl jeden z organizátorů František Kuna. „Chceme naši obec trochu více stmelit, a tak jsme se pustili do této soutěže. Mnozí se báli přihlásit, ale opravdu šlo jen o legraci," uvedl s tím, že už nyní mají organizátoři v hlavě druhý ročník Prapily aneb Pramenské pily. Změřit své síly na akci, se kterou pomohly i Lesy ČR, přišla třináctka statečných a fakt, že s motorovou pilou to umí jen pořádní chlapi, vyvrátila i jedna žena, která dokázala s mužskou přesilou úspěšně držet krok. A nejen ji početné publikum, které si celý den užívalo také například jízdy na koni a různé soutěže spojené s oslavou Dne dětí, odměnilo potleskem.

„Druhé místo a beránka si odnesl Leoš Gurniak, třetím nejlepším dřevorubcem se stal David Přerost, který si vysoutěžil králíka, a pytel brambor zbyl na čtvrtého Josefa Šedivého," dodal Kuna.