Silniční zákon, který platí už rok, nezabránil smrtelným dopravním nehodám, ani neukáznil účastníky silničního provozu tolik, jak si představovali jeho tvůrci. Také na Chebsku se najde několik míst, kde často dochází k dopravním nehodám, mnohdy s tragickým koncem.
K takovým místům patří zejména křižovatka u čerpací stanice Ono směrem na Mariánské Lázně či křižovatka u Benziny za Františkovými Lázněmi. Také další silnice na Chebsku lemují pomníčky jako vzpomínky na ty, kteří zde nezvládli své vozidlo.

„K největšímu počtu dopravních nehod dochází v Chebu, ale jejich následky nejsou tak tragické jako u havárií mimo obec,“ uvedla před časem policejní mluvčí Stanislava Hojdová. Za nejrizikovější z hlediska následků je prý považována právě silnice I/21 vedoucí z Chebu na Mariánské Lázně.
Deník v souvislosti s tím, že policie nemá statistiku nebezpečných úseků na Chebsku, vyzývá čtenáře, aby se ozvali na číslo 724 953 968 nebo 354 422 476 a sdělili nám své zkušenosti, které se týkají tohoto tématu.