„Skiareál Abertamy nabízí dvě sjezdovky v délkách 150 a 350 metrů. Vhodný pro rodiny s dětmi a úplné nováčky. Na své si přijdou také zdatní lyžaři a snowboardisté. Součástí areálu je nový K2 Freestyle Park Abertamy. Za celodenní skipas zaplatí dospělí 200 korun a děti do 10 let 150 korun,“ řekla za skiareál Lucie Švarcová.

Skiareál Abertamy nabízí pojízdný pás pro děti a začátečníky. „Pojízdný pás v délce šedesáti metrů se spustil ve čtvrtek. Ve Skiareálu Abertamy bude v průběhu sezony 2012 zprovozněn SNOWTUBING. Aktuálně se připravuje trať,“ doplnila Švarcová.

Podle ní je u sjezdovky k dispozici návštěvníkům parkoviště zdarma. „Nově také naleznete ve skiareálu bufet, který je krytý a vytápěný,“ doplnila.

Areál je v provozu každý všední den a nabízí také oblíbené večerní lyžování.

Velmi dobré podmínky jsou také na Klínovci. „Je nutné se na lyžování pořádně obléci. Teploty přes den mají stoupat a sluníčko vás ohřeje. Všechna zařízení jsou v provozu a podmínky ideální,“ uvedli provozovatelé skiareálu na Klínovci.

„Na hory určitě o víkendu vyrazíme. Vždy se moc těšíme, letos jsou podmínky velmi dobré a je fajn se na horách odreagovat,“ řekl jeden z lyžařů.