VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Školáci začali turnajem, teď už pořádají celou ligu florbalu

Cheb -Bratři Jan a Milan Skopových z Chebu se pořadatelství soutěže ujali už v jedenácti letech

11.10.2011 2
SDÍLEJ:

BRATŘI JAN (VLEVO) A MILAN Skopových z Chebu se minulý rok ve svých jedenácti letech rozhodli pro pořádání florbalového turnaje, letos už je z toho celá liga. Foto: Deník: Nataša Šmatová

Když před rokem pořádali sourozenci Jan a Milan Skopových v Chebu florbalový turnaj, vyjádřili přání, aby se z této akce stalo něco víc a možná i tradice. V letošním roce začali chlapci na svém snu pracovat a z jednoho turnaje tvoří hned celou florbalovou ligu.

„Říkali jsme si s bráchou, že bychom soutěž uspořádali i příští rok a pojali bychom to jako putovní pohár,“ poznamenal tehdy Milan. „To podle toho, jak se nám to povede. Odmítnutí ze strany dospělých jsme se nebáli, hlavně jsme to chtěli zkusit,“ řekli kluci. V době pořádání prvního turnaje bylo dvojčatům jedenáct let. „My jsme ho chtěli uspořádat proto, že v Chebu se koná málo takových turnajů pro mladší žáky a hlavně jsme si chtěli zahrát, takže je to především pro nás,“ poznamenal Honza. Do přípravy se pustili jen s malou pomocí svých příbuzných.

„V tomto roce jsme se rozhodli pořádat celou florbalovou ligu,” sdělil nyní redakci Deníku Honza.

„Turnaj nese název Florbal open league - Cheb 2011 a vzniká z důvodu malé možnosti si zahrát florbalový zápas bez jakéhokoliv omezení,” uvedli chlapci na webových stránkách a text pokračuje: „Florbal open league - Cheb 2011 by měla být otevřena všem týmům, které si chtějí poměřit síly s ostatními bez omezení věkem nebo výkonem.

Liga se bude skládat z pěti běžných turnajů, z lednového 2.r očníku ´O pohár bratrů´, který jsme vloni úspěšně uspořádali a z ´Velkého finále´, které by se mělo konat 2. června 2012 ve sportovní hale. Celkem tedy sedm turnajů. Ty se pro lepší zapamatování budou konat vždy první sobotu v měsíci. Jednotlivé turnaje se budou bodovat do celkového hodnocení ligy.”

Autor: Nataša Šmatová

11.10.2011 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Takto dopadla sanitka po řádění mladíka.

Další napadení záchranářů

Ilustrační foto.

Přepadení seniorky mladíkovi nevyšlo, tak šel vykrást auto

Denní psychoterapeutický stacionář funguje jeden rok. Je jediný v kraji

Ostrov - Denní psychoterapeutický stacionář už téměř rok funguje v ostrovské nemocnici. Vysoce odborné a specializované pracoviště, které je jediné svého druhu v Karlovarském kraji, rozšiřuje ambulantní péči o pacienty potýkající se s různými psychickými problémy a nemocemi.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Cheb - Žádosti o přenosnou volební urnu, dotazy členů volebních komisí i různé problémy musí během voleb vyřešit volební dispečink.

Horní Hrad pod palbou

Horní Hrad - Poslední velká akce před nástupem zimy čeká návštěvníky Horního Hradu na Karlovarsku už tento víkend.

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení