Jedno z prvních míst v XXV. mezinárodních klubových všestranných zkouškách loveckých psů – slídičů, které se uskutečnily o víkendu v Lipové na Chebsku, získali zástupci Mariánskolázeňských. Dvouletá fena německého křepeláka Dona z Šilhanova chovu a její vůdce Petr Šilhan se tak zařadili po bok dalších vítězů, dvouletého anglického špringršpaněla Bastiana od Kamenné báby, kterého vedl Věroslav Orlovský z Veletin, a taktéž dvouleté feny špringršpaněla Báry od Kamenné báby, která se svým vůdcem Jaroslavem Reisingerem přijela z Tuškova u Kašperských Hor.

O druhá místa se podělili pětiletý anglický kokršpaněl Caesar z Dunajské hory s vůdcem Františkem Šimečkem z Třeboně, osmiletý špringršpaněl Ryn z Lipových dolin, kterého vedla Marcela Brothánková z Prahy, čtyřletý špringršpaněl Picabo´s Blues Hope s vůdcem Ladislavem Michlem z Dobré a pětiletý kokršpaněl Churchill Ben´s Romanetto, kterého do Lipové přivezl vůdce Josef Godža z Kdyně.
Dalších pět psů v některé z disciplín neobstálo.

Velké problémy měli například při vlečení srstnaté zvěře nebo přinášení kachen z hluboké vody. V jednom případě skončily naděje psa i jeho vůdce na dohledávce a přinášení pernaté a jeden soutěžící zklamal při práci na pobarvené stopě.