Město Teplá by se na konci února mohlo dočkat zbrusu nových webových stránek. Město vypsalo soutěž pro obyvatele města, aby sami přispěli svým nápadem, jak by nové stránky mohly vypadat. Uzávěrka soutěže byla na počátku ledna.

„Soutěže se zúčastnil pouze jeden občan. Ale až budou nové stránky v provozu, bude kritiků asi milion,“ poznamenala starostka Teplé Jana Čížková.
„Prostřednictvím soutěže jsem chtěla dát možnost lidem vyjádřit se a projevit. Mám tedy v rukou nástroj, jak říci největším kritikům – nekritizujte, měli jste šanci,“ konstatovala. „Podklad toho jednoho člověka byl v celku velmi zdařilý, takže jsem ho předala grafikovi a na konci února by se město mohlo dočkat zbrusu nových www stránek,“ řekla.

„Asi to není jen tak, navrhnout nové stránky, ale kecat umí každý,“ ztotožnil se s názorem starostky místní občan. Ve městě se ale ještě koná výstava generelu města, kde mají občané možnost prohlédnout si vizi, jak by mohla jednou Teplá vypadat.

„Tato výstava občany zajímá a přichází i s dobrými nápady a připomínkami,“ uvedla potěšeně starostka. Expozici mohou obyvatelé města vidět ještě v sobotu 29. ledna od 14 do 16 hodin a v pondělí 31. ledna od 15 do 16 hodin v kapli kostela Nejsvětější Trojice.