K dalšímu mistrovskému utkání zajížděla Křižovatka na hřiště předního týmu okresního přeboru do Hranic, které obývají čtvrté místo.

SU Hranice 2
SK ZD Křižovatka 5
po poločase 1:2

Tohoto ´zájezdu´ se nemohlo z různých důvodů zúčastnit několik hráčů, a tak musel křižovatský tým celé utkání odehrát bez jediného střídání. Hosté začali zápas velice dobře a již v 7. min. utkání se ujali vedení gólem J. Melničuka, který do sítě dorazil míč vystřelený Mariánusem do tyče. Teprve pak se dostali do koncovky také domácí útočníci, ale své šance neproměnili .Na toto se ale nemohl dívat hranický stoper A. Dušnuk, který překvapil křižovatskou obranu svým únikem přes celé hřiště a střelou o tyč překonal jinak výborně chytajícího Zimmela. Ke konci poločasu ale opět zaúřadoval kapitán hostů Melničuk, který přehodil vyběhnuvšího brankáře a vrátil hostům vedení.

Po změně stran Juvena své vedení zvýšila na 3:1 po střele Váňi, kterou slabě chytající brankář domácích propustil mezi rukama do sítě. Domácí se nadále snažili a také se jim podařilo snížit v 64. min. na 3:2 gólem Šambergera. Hosté však ihned v 66. min. kontrovali dalším gólem po rychlém průniku Grospiče.
V nervózním závěru pak pojistil vedení Vaněk dorážející do sítě míč po nejistém zákroku domácího gólmana. Trenér Křižovatky Hůlka, kterému na střídačce dělal společnost jako asistent pouze prezident klubu J. Zuber, tak nakonec přece jen dostal zpožděný dárek k 55. narozeninám.
SK ZD Křižovatka: Zimmel M., Ščasný M., Štrér J.,Váňa P., Fiala F., Srp D., Vaněk R.(žk), Mariánus K., Rada J., Melničuk J. (žk), Grospič.
Utkání řídil Miroslav Buzna.

(zub)