Oblastní halový přebor Plzeňského a Karlovarského kraje, který pořádal v tenisové hale v Břehnické ulici v Chebu místní tenisový klub, byl pro favoritky pohromou. Pouť v chebském turnaji skončila pro Terezu Belblovou a Lucii Soumarovou už ve druhém kole. Přímo tak na mistrovství České republiky postupuje jen vítězka Zuzana Linhová.
Obě hráčky si to vynahradily ve čtyřhře, kde se obě s partnerkami probojovaly do finále.
Výsledky - dvouhra
semifinále

Pernetová Daniela (TK Slavia PU Plzeň) - Dudláková Dagmar (TCG K. Vary) 6:0, 6:0, Linhová Zuzana - Márová Lucie (obě TK Slavia PU Plzeň) 6:0, 6:0
Výsledky jsou sice drastické, ale hráčky bojovaly o každý míček.
Finále
Linhová Z. - Pernetová D. 6:4, 4:6, 1:0 /5/ (závěrečný set se hrál na velký tie break a vítězka ho vyhrála 10:5 – pozn. red.)
Výsledky - čtyřhra
Belblová Tereza, Linhová Zuzana obě TK Slavia PU Plzeň - Soumarová Lucie, Dudláková Dagmar 6:2, 6:4.