Ve dvanáctém díle krajského přeboru opět nezklamal vedoucí celek tabulky Spartak Chodov, který doma udolal jedenáctku Nového Sedla. Aš opět zařadila vyšší rychlostní stupeň, a tentokrát to odnesl nováček z Mariánek, který musel skousnout pětibrankový příděl. Týmy Ostrova a Nové Role si ve svých zápasech vytvořily dvoubrankový náskok, který ale nakonec neudržely. Ostrov doma podlehl karlovarské Lokomotivě. O něco lépe dopadla Nová Role, která si mohla po závěrečném hvizdu arbitra Boušeho připsat v duelu s Dolním Rychnovem na své konto jeden bod. Důležité vítězství vybojovali v domácím prostředí fotbalisté Nejdku, když si dokázali poradit s Chebem.

Výsledkový servis:

Chodov – Nové Sedlo 3:2
Ve 26. minutě duelu poslal domácí do vedení svou první brankou v zápase Josef Gvizd. Za hosty o čtyři minutky vyrovnal jeho jmenovec ve službách Nového Sedla Emil Gvizd. Ten si pak vstřelil nešťastně i vlastní branku. Chodovský Gvizd vedení svého týmu stvrdil hned na začátku druhé půle svým druhým gólem v utkání. Nové Sedlo už poté dokázalo pouze snížit, když se v utkání ještě trefil Vágner.
Branky: 26. a 47. Josef Gvizd, 36. vlastní (Emil Gvizd) – 30. Emil Gvizd, 68. Vágner. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Bacík (dobrý výkon) – M. Štěrba, Magula, DS Votík. ŽK: 2:5. Diváci: 200.
Chodov: Dutz – Gvizd, Vondráček, Hányš, Smolka – Bulíček, Dušek, Obešlo, Machulka – Kaňok, Rolník (stř. Šustr, Kopřiva, Šellong). Trenér: Jiří Vican.
Nové Sedlo: M. Jelínek – Planěk, Müller, Ďuriš, Neudert – Gvizd, Joza, Vágner, Gergely – Suchý, Kovařík (stř. Hajdu, J. Jelínek). Trenér: Zdeněk Joza.
Ostrov – Lokomotiva KV 2:3
Skóre utkání otevřel ve dvanácté minutě ostrovský Liška. O chvilku později přidal druhou branku domácích Koudelka, a s hosty to už vypadalo bledě. Ke zteči „Lokády“ však zavelel dvě minutky před koncem první půle přesnou ranou Krejčí. Po obrátce stran pak zamířil přesně mezi tři tyče karlovarský navrátilec Fassel, a dílo dokonal nejlepší kanonýr Lokomotivy Jakub Diviš.
Branky: 12. Liška, 6. Koudelka – 43. Krejčí, 58. Fassel, 69. Diviš. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Tichota (uspokojivý) – Hodač, Křížek, DS Tomášek. ŽK: 2:3. Diváci: 80.
Ostrov: Dejmal – Piskáček (58. Kryl), Šott, Lorenc, Řáda – Koudelka, Kalina, Jura, Pavelek – Eret, Liška (80. Chrenák). Trenér: Tomáš Štěpánek.
Loko K. Vary: Povinský – Kolář, Horn, Matocha, Mitterpach – Sedláček, Ludvík, Krejčí, Fassel – Diviš, Vaněk (90. Kubín). Trenér: Antonín Sedlák.
Nová Role – D. Rychnov 3:3
Skóre utkání otevřel již ve 3. minutě přesnou ranou Roman Chlup, který si vše zopakoval i o devět minut později. Hosté snížili z pokutového kopu Elijašem. Hned na to domácí udeřili potřetí, když tentokrát přesně mířil střídající Vodrážka. Před odchodem do šaten však vstřelil kontaktní branku hostující Štáhlavský. Ve druhém poločase sebral Nové Roli vítězné tři body svou brankou Křenek.
Branky: 3. a 12. Roman Chlup, 28. Vodrážka – 15. Elijaš (PK), 45. Štáhlavský, 66. Křenek. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Bouše (dobrý) – Rousek, Bušek, DS Fibrich. ŽK: 1:3. Diváci: 60.
N. Role: Latislav – Roulich, Špička, Dušek, Hnízdil – Kotek (74. Koranda), Martin Šourek (28. Vodrážka), Roman Chlup, Miroslav Šourek (65. Eszényi) – Štěpán, Tomáš Chlup. Trenér: Stanislav Pavlíček.
D. Rychnov: Makarovič – Cigánik, Sekáč (76. Valič), Kříž, Šimků – Sedláček (28. Kraus), Horník, Moravec, Štáhlavský – Elijaš, Křenek. Trenér: Vladimír Sedláček.
Aš – Mariánské Lázně 5:1
Domácí fotbalový koncert načal už v 18. minutě přesnou trefou Kohout. O čtyři minutky později přidal druhý zářez domácích Schwalb. Poločasový stav pak stanovil dalším gólem Aše Houdek. Ten měl na svědomí po obrátce stran i čtvrtou branku domácího týmu. Poté se dostali ke slovu i hosté, když stav utkání ze značky pokutového kopu korigoval hostující Hort. Vše pak uzavřel pátým zářezem v brance hostí domácí Šiler.
Branky: 18. Kohout, 24. Schwalb, 44. a 55. Houdek, 87. Šiler – 77. Hort (PK). Poločas: 3:0. Rozhodčí: Cvrk – Balhar, Vejvoda, DS Zdvihal. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Houdek po 2 ŽK). Diváci: 140.
Aš: Kindl – Čerňanský, Rádl, Šiler, Petříček – Houdek, Schwalb, Kohuťár, Střeček – Kohout, Maher (stř. Tkadlec, Turták, Künzel). Trenér: Rino Náprstek.
Mariánské Lázně: Hányš – Hadač, Lukáš Kovář, Škrabal, Zeman – Hradil, Hort, Ščasnár, Semančík – Jan Kovář, Švejda (stř. Braniš). Trenér: Miroslav Zeman.
Kr. Poříčí – St. Role 1:0
Vyrovnané utkání rozhodl ve prospěch Poříčí jedinou přesnou trefou šest minut před koncem zápasu Reismüller.
Branka: 84. Reismüller. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Aubrecht, DS Černý. ŽK: 2:2. Diváci: 55.
Královské Poříčí: Kiss – Dubaj, Jelínek (60. Erhart), Monhart, Záloha – Jankovský (32. Tesař), Dufek, Král, Rajchrt – Vévoda (90. Ticháček), Reismüller. Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.
Stará Role: Říha – Hrudkaj, Plachý, Stýblo, Ozom – Zápotocký (53. Vašíček), Sikora, Radek Slabý, Hejl – Voborský (90. Pleva), Jílek. Trenér: Jaroslav Slabý.
Nejdek – FC Cheb 2:0
Po bezbrankovém prvním poločase poslal domácí do vedení po přihrávce střídajícího Petra Šlapy nejdecký Haas. Důležité vítězství Nejdku poté stvrdil druhou trefou v brance Chebu další střídající hráč Antonín Mandous.
Branky: 73. Haas, 89. Mandous. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Pešek – Adamec, Melničuk, DS Strmiska. ŽK: 3:0. Diváci: 100.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Rejcha, Kolda – Pavel Šlapa, Draxal, Šourek, Myslivec – Haas, Till (stř. Petr Šlapa, Mandous). Trenér: Libor Henčl.
Cheb: Vaigelt – Kozák, Vondráček, Sedláček, Hrdina – Špiřík, Danč, Benkovský, Musil – Endler, Koloc (stř. Zeman, Brejcha). Trenér: Miroslav Švarc.
Toužim– Kraslice 6:0
Střelecký galakoncert Toužimi odstartoval dvěma góly Moravec. Další branky pak přidali matadoři Pavel Šulc a Jiří Schveiner. Třešničku na pak posadili na kraslický dort mladíčci Hudec a Čermák. Toužim se tak drží v tabulce v těsném závěsu za vedoucím Chodovem.
Branky: 13. a 19. Moravec, 22. Pavel Šulc, 30. Čermák, 72. Schveiner, 83. Hudec. Poločas: 4:0. Rozhodčí: Aubrecht – Melničuk, Šmat, DS Kozel. ŽK: 3:1. Diváci: 200.
Toužim: Šmejkal – Kanát (60. Malec), Jiří Šulc, Tichý, Hejkal (83. Hejna) – Schveiner, Moravec, Čermák, Borek – Hotěk, Pavel Šulc (72. Hudec). Trenér: Marek Daněk.
Kraslice: Zeman – Pessel (75. Hrubec), Müller (75. Palocsanyi), Odvárko, Prokop – Hanzlík, Bock, Balada, Němeček (46. Němec) – Maxa, Kurtin. Trenér: Walter Schvarz.
Fr. Lázně – Trstěnice 3:3
Domácí poslal do vedení z pokutového kopu Štefan.
O dvě minutky později přidal druhý zářez Frantovek Klepáček. V 16. minutě snížili hosté z pokutového kopu, který s přehledem proměnil Chval. Před odchodem do šaten si přidali hosté třetí branku sami. Po obrátce stran dal kontaktní branku trstěnický Chval. Bod pak zajistil hostům tři minutky před koncem přesnou ranou Hanko.
Branky: 11. Štefan (PK), 13. Klepáček, 42. vlastní – 16. a 75. Chval (1 PK), 87. Hanko. Rozhodčí: Chládek – Šmat, Hrnčál, DS Kepl. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (80. Klepáček). Diváci: 100.
Trstěnice: Černý – Hanko, Ston, Stránský, Bartůněk (30. Šimek) – Gubáni (46. Burian), Pánek, Chval, Roháč – Závorka, Hořínek. Trenéři: Zdeněk Slowik a Radek Pánek.
Fr. Lázně: Pospíchal – Hibler, Valenta, M. Větrovec, Klepáček – Országh, Mikeš, Štefan, J. Větrovec – Bastl, Král. Trenér: Milan Kolouch.