Již potřetí se v Chebu chystá Silvestrovský běh s rozběhnito.cz 2014. Pořadatelé této charitativně-sportovní akce opět připravili zajímavou trať, která se dělí na dvě části.

Cíl prvního úseku organizátoři nachystali na poutním místě Maria Loreto. Startovat se bude 31. prosince v 10.15 hodin od hlavní brány chebského stadionu Lokomotiva. Tam se má také nacházet veškeré zázemí běhu i cíl druhého úseku. Koho trasa na Loretu zmůže, dostane šanci využít služeb silvestrovského taxíku, který bude zdarma svážet běžce zpět k cíli.

„Letos dostane běh zase trochu nové a větší měřítko. Již na začátku prosince máme skoro 50 registrací, a to i z měst velmi vzdálených, jako je Stříbro, Nýřany, Praha, či dokonce Olomouc," pochvaloval si Michal Ouřada, jeden z organizátorů běhu.

Registrace jsou možné až do 28. prosince online na stránkách http://silvestrovskybeh.rozbehnito.cz.

Kdo se zaregistruje online, může si po běhu dopřát silvestrovský guláš. Registrace na místě přijdou na řadu od 9.30 hodin.

Pořadatelé akce zavedli opět dobrovolné startovné, které poputuje stejně jako loni na konto spolku Komunitního osvětového společenství, o.s. „Díky partnerům se běh dá organizovat bez větších finančních nákladů, a tak celé startovné opět poputuje na dobré účely," doplnil Pavel Jestřáb, druhý z organizátorů.