"Při výběru policistů, kteří mají být v rámci tohoto programu oceněni, bylo postupováno zejména dle kritéria přínosu policisty pro bezpečnostní situaci ve městě Aš a proaktivní přístup k řešení trestných činů, přestupků a zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti," doplnil mluvčí Policie ČR Jakub Kopřiva.

Poděkování za svou práci a dárkový koš z rukou starosty Vítězslava Kokoře převzali policisté:
nprap. Zdeněk Krátký
- policista skupiny dokumentace, který se významnou měrou podílí na objasňování a zpracování spisů tzv. kyberkriminality, jako stále narůstající formy páchání protiprávního jednání v prostředí počítačových sítí.
prap. Jakub Plavnický - policista prvosledové hlídky, který se významnou měrou podílí na odhalování protiprávního jednání na úseku BESIP ať již v trestně právní rovině, tak v rovině přestupků.
prap. Aleš Kosík - policista prvosledové hlídky, který se významnou měrou podílí na odhalování protiprávního jednání na úseku BESIP ať již v trestně právní rovině, tak v rovině přestupků a dále se významnou měrou podílí na pátrání po hledaných osobách.
nprap. Ladislav Balšánek - policista skupiny dokumentace, který se významnou měrou podílí na zpracování spisů známých pachatelů zejména ve zkráceném přípravném řízení.
prap. Jan Svoboda - policista prvosledové hlídky, který se významnou měrou podílí na odhalování protiprávního jednání na úseku BESIP ať již v trestně právní rovině, tak v rovině přestupků a dále se významnou měrou podílí na pátrání po hledaných osobách.