Kromě tradičního požárního útoku na ně čekala také štafeta požárních dvojic poslepu a nechyběla ani soutěž starosty. Společně s domácími se o prvenství poprali hasiči z Lázní Kynžvartu, Dolního Žandova, Staré Vody a nechyběly ani milíkovské děti, které také soutěžily v dospěláckém klání, a hasičky z Dolního Žandova.

Kromě toho se na klání ukázal hasičský potěr z Milíkova a Lázní Kynžvartu. Přestože v tradiční soutěži jde hlavně o to, aby se dobrovolní hasiči společně sešli, a časy zcela jistě nelze zařadit mezi ty vrcholové, touha po vítězství byla vidět na tváři všech soutěžících. Klání nakonec vyhrálo domácí družstvo z Milíkova, které po dlouhých letech konečně prolomilo prokletí druhého místa. Ne ale tak docela, protože na druhém místě skončila milíkovská Medvíďata. Bronzovou příčku vybojovaly Lázně Kynžvart. Záludnou disciplínu si připravil starosta Milíkova Jan Benka.

„Jeden z každého družstva musel sníst dva smažené tvarůžky a k tomu vypít ohřáté pivo,“ přiblížil. S tímto úkolem si nejlépe poradil Tomáš Králík. Ten svým výkonem zajistil další prvenství pro domácí Milíkov.