„Tentokrát chebští tanečníci předváděli své taneční výkony na postupové taneční soutěži v Příbrami. Nevedli si vůbec špatně. Lukáš Urbánek s Viktorií Zetkovou v juniorské kategorii třídy „D“ vybojovali 1. místo ve standardních tancích a v latinskoamerických tancích se umístili na 3.místě,“ sdělil vedoucí taneční školy Vladimír Hána.

Druhý taneční pár v hlavní kategorii, ve třídě „C“, si v latinskoamerických tancích vybojoval 2. místo. Byl jím Daniel Raffa a Kateřina Janeková.

VIKTORIE Zetková a Lukáš Urbánek.Zdroj: archív Vladimíra Hány

ATK Standard Cheb byl založen už 1. září 1959 v tehdejší Osvětové besedě v Chebu. Taneční klub založil Josef Zelenka, který ho vedl 15 let. Pak převzal vedení klubu na 2 roky Petr Turek a poté ho vede do dnešního dne Vladimír Hána.

Vladimír Hána rozšířil ATK Standard Cheb o Taneční školu Vladimíra Hány Cheb, kde se tanečnímu sportu věnují dětské a juniorské kategorie a v ATK Standard tančí hlavní věkové kategorie, to je od 16 let. Taneční škola Vladimíra Hány zahájila 1.února 1994.

„Do taneční školy chodí děti od pěti let a talentovaní i čtyřletí. Věnujeme se tanečnímu sportu, to jsou standardní a latinskoamerické tance. V tanečních formacích nás již zdobí několik titulů mistrů ČR jak v dětských, tak i juniorských věkových kategoriích,“ dodal Hána.