Z posledních soutěží se chebští tanečníci opět vrátili s vynikajícími výsledky. Ze dvou tanečních klání přivezli řadu medailí a některé páry se probojovaly do vyšších tanečních tříd.

„V juniorské kategorii do 13 let v Kladně náš pár Tomáš Hoang Khai a Klára Le získal první místa v klasice i latině,“ informoval o výborných výsledcích taneční mistr Vladimír Hána.
Další taneční soutěž se konala v Teplé u Mariánských Lázní. Také odsud si chebští tanečníci přivezli několik medailí. „V dětské kategorii do 11 let zvítězili Petr Nguyen a Nataša Dangová. V juniorské kategorii třídy C naše páry obsadily přední místa. Dvojice Tomáš Hoang Khai a Klára Le se vítězstvím probojovala do nejvyšší republikové třídy B,“ zdůraznil Hána.

Taneční sport má v Chebu dlouholetou tradici . Důkazem toho je mezinárodní taneční soutěž Grand Prix, která se letos bude konat už po patnácté.
Mezi špičkovými tanečními páry z celé Evropy se nikdy neztratili ani chebští tanečníci. Výsledky nejmladších ročníků tak dávají naději, že tomu tak bude i v příštích letech.

„Pochvala za to patří nejen dětem, ale také jejich rodičům,“ zdůraznil Hána.