Karlovarsko:

Variety Cocktail Theatre slibuje jedinečnou zábavu
Kdy: pátek 24. listopadu, od 19 hodin
Kde: Karlovy Vary, Lidový dům
Za kolik: 450 a 490 korun
Proč přijít: Pánské kabaretní a burleskní představení Variety Cocktail Theatre slibuje divákům večer plný šarmu, humoru, tance, umění, nezapomenutelné zábavy a trochu té erotiky. V České republice je to jedinečné představení, které by si neměl nechat nikdo ujít. Návštěvníky čeká celovečerní show nabitá pořádnou dávkou humoru.

Variace 2023 uvedou Beethovenův houslový koncert
Kdy: sobota 25. listopadu, od 14 hodin
Kde: Karlovy Vary, Vřídelní kolonáda
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Beethovenův houslový koncert pod vedením dirigenta Josefa Špačka předvede Komorní orchestr složený ze členů České filharmonie a Karlovarského symfonického orchestru. Josef Špaček vystoupí také jako sólista.

V Nejdku bude přednáška z cyklu Krušné hory - malé pohoří světového významu
Kdy: sobota 25. listopadu, od 17 hodin
Kde: Nejdek, Restaurace Sportka
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Karlovarský kraj pořádá v sobotu 25. listopadu tentokrát mimořádně v restauraci penzionu Sportka ve Vysoké Peci přednášku členů Spolku přátel dolu Svatý Mauricius Norberta Webera a Petra Hasila na téma Zaniklý důlní a úpravnický závod Sauersack/Rolava. Přednáška je z cyklu "Krušné hory - malé pohoří světového významu.

Zavěšený kafe zahraje v podkroví radnice v Ostrově
Kdy: sobota 25. listopadu, od 19 hodin
Kde: Ostrov, Stará radnice
Za kolik: 110 korun
Proč přijít: Folkový soubor Zavěšený kafe zve na koncert. Zimní večer s pohodovou muzikou zmíněné akustické kapely z karlovarského regionu se koná v podkroví Staré radnice v Ostrově.

Sokolovsko:

Sokolovský vánoční jarmark nabídne originály
Kdy: sobota 25. listopadu, od 9 hodin
Kde: Sokolov, Městský kulturní dům
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Sokolovský vánoční jarmark nabídne originální výrobky od regionálních i přespolních tvůrců, jako jsou šperky, dekorace, módu, bytové doplňky, jídlo a mnoho dalšího.

Výstava se zaměří na historii vánočních tradic
Kdy: sobota 25. listopadu, od 16.30 hodin
Kde: Loket, hrad
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Krušnohorské vánoce se jmenuje výstava, která se zaměří na historii vánočních tradic a s nimi spjatých lidových řemesel v Krušnohoří. Vernisáž výstavy 25. listopadu od 16:30 hodin doplní vánoční dílny určené nejen dětem, ale i dospělým. Výstava představí nově zrestaurované předměty lidového mobiliáře, které budou instalovány jako lidová světnice v době vánoční.

Chebsko:

Transky, body, vteřiny nejen pobaví
Kdy: neděle 26. listopadu, od 19 hodin
Kde: Cheb, Západočeské divadlo
Za kolik: 190 korun
Proč přijít: Groteskní leporelo Transky, body, vteřiny od Tomáše Dianišky o československé atletické rekordmance Zdeně Koubkové, která přes dvacet let čekala na svou pravou identitu. Příběh, který ve třicátých letech šokoval nejen sportovní svět.

Bude se soutěžit O štít města Chebu
Kdy: sobota 25. listopadu, od 16 hodin
Kde: Cheb, Sportovní hala Cheb - D produkt aréna Cheb
Za kolik: 100 korun
Proč přijít: Mezinárodní turnaj v házené juniorek a žen O štít města Chebu slibuje podívanou plnou adrenalinu. Koná se od čtvrtka 23. listopadu do soboty 25. listopadu.