Terminál U koníčka už řeší územní řízení. Zastávky mají být v prostředku

Nová podoba dopravního terminálu na rozcestí U Koníčka v karlovarských Rybářích se už řeší v rámci územního řízení. Jak informoval náměstek primátorky Petr Bursík (ODS), na podzim by snad mohlo být vydáno územní rozhodnutí.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Byl celý od krve a zmatený, řekla u soudu žena napadeného záchranáře

Před okresním soudem v Sokolově pokračovalo ve středu přelíčení v kauze napadení záchranáře. Trojice agresorů ho v červnu loňského roku brutálně napadla v Kraslicích, několik desítek metrů od jeho domova, kam se vracel ve svém volnu.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

K zemi půjde i zdevastovaný dům u dopravního terminálu v Sokolově

Mezi panelovými domy na sídlišti u kina Alfa v Sokolově začíná stavební ruch. Zatímco jedny vybydlené domy se bourají, další se rekonstruují. Demolici však čeká i další nemovitost, a to mezi autobusovým nádražím a ulicí U Divadla.

K zemi půjde i nemovitost u dopravního terminálu v Sokolově.K zemi půjde i nemovitost u dopravního terminálu v Sokolově.Zdroj: Deník/Roman Cichocki

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Meganápady znají v Chebu vítěze, město investuje pět milionů korun

Osvětlení víceúčelového hřiště, volejbal bez zranění, piano pro všechny nebo kontaktní minizoo. I takové byly Meganápady Chebanů, kteří se chtěli podílet na rozvoji svého města. Vítězné projekty už jsou známy a město je musí realizovat do osmnácti měsíců.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

K Jámě už autem lidé nezajedou. Otovicím vadí nápor přespolních

/FOTO/ Vodních ploch v okolí Karlových Varů příliš mnoho není a těch vhodných k přírodnímu koupání je opravdu minimálně. Ne všichni totiž holdují masovému užívání letních dnů na městském koupališti Rolava.

Zatopený lom vyhledávají i přespolní, a to kvůli přírodnímu rázu. Už v těchto dnech se tu koupají první odvážlivci, a to nejen psi.Zatopený lom vyhledávají i přespolní, a to kvůli přírodnímu rázu. Už v těchto dnech se tu koupají první odvážlivci, a to nejen psi.Zdroj: Deník/Jana Kopecká

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Ostuda Sokolova po dlouhých letech zmizí. Zazděné domy firma opraví

Vybydlené panelové domy nad sokolovským kinem Alfa, přestanou dělat městu ostudu. Skupina Suas Group, která je před třemi lety ještě jako Sokolovská uhelná koupila, zahájila přípravné práce před jejich rekonstrukcí.

Panelové domy nad kinem AlfaPanelové domy nad kinem AlfaZdroj: Deník/Roman Cichocki

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Karlovy Vary hotel Trocnov neprodají, město ho chce provozovat

Hotel Trocnov, který je jedním z posledních cenných majetků města, se prodávat nebude. A také už není ani k pronájmu. Karlovarští radní odmítli současnému pronájemci prodloužit smlouvu, a ten tak nemovitost vyklidil ke konci letošního dubna.

Hotel Trocnov.Hotel Trocnov.Zdroj: wiki

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Dětské oddělení v Chebu zkvalitňuje péči a pyšní se novým prostředím

/FOTO, VIDEO/ Zastaralé budovy, nevyhovující interiér, složité, nepraktické a zdlouhavé přebíhání mezi odděleními. Takové podmínky léta trápily chebské lékaře a zdravotnický personál pracující na dětském oddělení. Nyní jsou konečně minulostí.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Kavárna v Jáchymově přežila díky podpoře města

/FOTO, VIDEO/ Prázdné město, prázdné podniky a jen samé poplatky. Tak vzpomíná na dobu covidovou Monika Strausová, která v Jáchymově vlastní vyhlášené Dortové studio a provozuje zde kavárnu i cukrárnu.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Nejméně peněz berou opět lidé v Karlovarském kraji

Bereme pořád nejmíň. Co se vývoje mezd týká, žádné zázraky se v prvním čtvrtletí letošního roku v Karlovarském kraji nekonaly. Na základě nejnovějších statistik je na tom Karlovarský kraj tradičně nejhůře z celé republiky.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.