K vánočním svátkům neodmyslitelně patří také koledy. Právě ony navozují tu správnou vánoční atmosféru.

Chebský deník přichystal zpívání koled na vánočních trzích na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Koná se právě dnes od 18 hodin a je součástí celorepublikové akce nazvané Česko zpívá koledy.

„Zveme vás na mimořádnou adventní akci. Zastavte se a přijďte si spolu s Deníkem, nejčtenějším seriózním periodikem v České republice, které píše především o dění ve vašem okrese už dnes zazpívat koledy,” láká k poště Vladimír Kučera, šéfredaktor Chebského deníku. Na akci zvou také partneři Rádio Impuls a generální mediální partner televize Nova.

Zpívat se budou koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus pán a Půjdem spolu do Betléma. Zpívat na náměstí u známého Špalíčku bude společně s vámi pěvecké seskupení Trifanky.

Ze zpívání bude Deník pořizovat videozáznam a fotit, takže se pak budou moci na skvělou předvánoční atmosféru podívat na webu Deníku také lidé, kteří nebudou moci přijít osobně.

„Velmi se těším, že se potkáme s našimi čtenáři a společně si užijeme příjemnou sváteční atmosféru,” uzavřel šéfredaktor. Texty koled a více informací k akci najdete ve středeční příloze.