Trstěnický trenér musel ale už před zápasem řešit velký problém, protože mu chyběli čtyři hráči ze základní sestavy a dva hráči nastoupili s oteklými kotníky. I přesto, že nebylo mužstvo Trstěnic kompletní, nastupovalo do zápasu s jasným cílem – získat tři body a přiblížit se tak k čelu tabulky.

FC Trstěnice A 7
Jiskra SU Hranice 2
po poločase 3:0

Na první branku zápasu se dlouho nečekalo. Lukáš Horný zatáhl balon po pravé straně a křižnou přihrávkou přes velké vápno našel nabíhajícího Jahodu a ten ranou po zemi překonal hostujícího brankáře – 1:0. O 12 min. později byl u druhé branky opět Horný, když pěknou přihrávkou našel Kojmu a ten střelou k tyči zvýšil na 2:0. Hranice ale ani za tohoto stavu nepřestávaly hrát a to se jim vyplatilo. Po rohovém kopu byla odpískaná ruka ve vápně a Hraničtí měli šanci stav snížit. K pokutovému kopu se postavil Moravec, ale branku Švihovce minul.

A tak Trstěničtí opět trestali, když po křižné přihrávce od Jana Schwertschala svou druhou brankou v zápase stanovil stav na 3:0 Jahoda, to zbývaly do konce poločasu 3 minuty.

Do druhé půle nastupovali Trstěničtí klidní a s třígólovým náskokem, ale Hranice se nechtěly vzdát a v 51. min. snížily stav na 3:1, když se trefil Hrkal. V 54. min. se na trávníku objevil za střídajícího Pečínku domácí trenér Horváth a po dvou minutách na hřišti překonal i on hostujícího brankáře Smejkala – 4:1.

V 63. min., po odpískání pokutového kopu za faul na Horného, si postavil balon Schwertschal a ranou k tyči se nemýlil 5:1. Hraničtí ale bojovali dál a dočkali se druhé branky, když brankáře Švihovce překonal kapitán Nový – 5:2. O 5 min. později byl pro Trstěnice opět odpískaný pokutový kop a opět po faulu na Horného. Tentokrát si balon postavil domácí Fišer a ani on se nemýlil – 6:2. Do konce utkání zbývalo sedm minut a po krásné akci se druhou brankou opět blýskl Schwertschal, který tak stanovil i stav utkání na konečných 7:2 pro Trstěnice.

Zápas velmi dobře odřídil hlavní rozhodčí Valíček s asistenty - Rychtářem a Doksanským, žl. karta 0:2.
Jiskra SU Hranice: Šmejkal, Černý, Brabec, Nový, Moravec, Zavadil, Dušňuk, Čvančara, Mugrauer, Hrkal, Nováček Stanislav a Radek, Stránský, Karel, trenér Hrkal Michal.

FC Trstěnice A: Švihovec, Svoboda, Procházka, Pečínka, Švajgl, Nečas, Horný, Schwertschal, Jahoda, Fišer, Kojma, Horváth, Ryšánek, vedoucí: Procházka, trenér: Horváth.

„Kluci mě moc potěšili, i když jsme nebyli kompletní, tak bojovali a myslím si, že předváděli i pěkné fotbalové momenty, stejně jako soupeř. Hranice mají dobré mužstvo, které svými kvalitami ještě potrápí hodně soupeřů. Myslím si, že současné umístění neodpovídá jejich kvalitám, ale fotbal se hraje na góly a body, a těch moc Hranice nemají. Já jsem dnes spokojený s výkonem kluků a doufám, že v tom budou pokračovat dál,“ prohlásil po duelu domácí kouč Horváth.

V neděli 3. dubna odehraje trstěnické áčko zápas na hřišti Sokola Lipová B od 14 hodin. Ve stejný den i čas přivítají Trstěnice B na domácím trávníku celek Spartaku Odrava.