Akce se uskuteční v karlovarské Becherově vile v pondělí 18. listopadu od 14 hodin. „Pokud dojde k zápisu Slavných lázní Evropy na seznam světového dědictví UNESCO, bude to jedinečná a neopakovatelná příležitost pro celkový rozvoj nejen měst lázeňského trojúhelníku, ale i celého Karlovarského kraje. Aby však bylo možné tento potenciál zcela využít, musíme být jednotní ve čtyřech základních pilířích.

Kromě smysluplného výkonu památkové péče, organizované dopravní obslužnosti a cíleného marketingu je nezbytné nastavení pro podnikatelské prostředí. Právě podnikatelé jsou velmi důležitou součástí celého procesu a neměli by mít pocit, že je UNESCO strašák. Naopak, je to pro ně obrovská šance,“ řekl Vojtěch Franta, uvolněný zastupitel Karlovarského kraje pro lázeňství, cestovní ruch a UNESCO.

Přítomní se na workshopu seznámí s podrobnými informacemi o statku Great Spas of Europe, poté si vyslechnou zkušenosti z Českého Krumlova, který již je na seznamu UNESCO, v programu také vystoupí představitelé Karlových Varů, Mariánských a Františkových Lázní.

DO SVĚTOVÉHO DNE PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ, který připadá už na zítra, se na Karlovarsku zapojí několik objektů.
Poděkují za miminka, co se vejdou do dlaně