Chcete změnit svůj účes? Přivítaly byste radu, jak se líčit? Zažijte odpočinkové odpoledne s chebským kosmetickým salónem StudioM (Mánesova 47). Chebský deník připravil pro všechny své čtenářky projekt s názvem ‚Proměna s Deníkem'. 

Stačí málo!

Pošlete nám svou fotografii a napište pár slov o sobě (věk, záliby, zaměstnání a co od proměny čekáte). Do přihlášky je nutné uvést také telefonní číslo a bydliště (stačí obec). Pokud vás naše odbornice ze StudiaM vyberou, můžete se těšit na skvělý zážitek.

A tentokrát hledáme hned dvě čtenářky. První Proměna se uskuteční v úterý 27. května od 9 hodin, druhá o den později, ve středu 28. května, od 9 hodin (termíny nelze měnit, myslete na to prosím při přihlášení do projektu). Přihlásit se mohou všechny slečny a dámy z regionu, od Aše po Teplou.

PROMĚNA JE ZDARMA!

Přihlášky posílejte na e-mail: redakce.cheb@denik.cz. Uzávěrka přihlášek do další Proměny je ve čtvrtek 22. května (včetně). Vybrané čtenářky zkontaktujeme během víkendu.

A že to za to stojí, to povrzují všechny zatím proměněné čtenářky. Ty se vždy shodly, že by každé ženě doporučily, aby se přihlásila. 

KVĚTNOVÁ PROMĚNA s Deníkem - ta tentokrát patřila čtenářce Blance Burianové z Chebu.     Proměnou s Deníkem tentokrát prošla devětadvacetiletá maminka tří dětí Lucie Halíková z Hazlova. Další Proměnou s Deníkem prošla pětadvacetiletá Jana Bilencová z Chebu. Největší změnou pro ni byly promelírované vlasy a ztmavené obočí. Jak potvrdila, akce v chebském StudiuM ji navnadila k tomu, aby o sebe opět začala pečovat. TENTOKRÁT SI vzal salon StudioM do parády Nicolu Hofericovou.    Kristýna Šťastná před proměnou a po.