Alespoň poslední koncert ´Fanek´ v chebském ´d´ klubu tuto skutečnost potvrzuje.

Zcela vyprodaný sál vytvořil skvělou kulisu a bouřlivě aplaudoval originálně podaným písním například z pohádek, z filmů Rebelové nebo Noc na Karlštejně i hitům české současné populární hudby. Návštěvníky akce zaujal také host Trifanek - Martina Nováková. Jejich učitelka populárního zpěvu.

„Byl jsem mile překvapen vysokou úrovní koncertu,” usmíval se po představení Jan Dolhý z Chebu. „O Irence a jejím zpěvu už vím spoustu let, ale líbil se mi i pan starosta z Nového Kostela. Byl to velice příjemně strávený večer. Jsem rád, že jsem si na jejich koncert konečně udělal čas,” dodal.

Na dotaz Deníku, jestli je raději, když ho lidé berou jako zpívajícího starostu nebo jako zpěváka, který zvládá také působit v čele obce, si po vystoupení udělal čas i Ota Teuber. „Já tyto dvě profese odděluji. Jsem potěšen, když mne ostatní berou jako dobrého starostu i schopného zpěváka. Musím také pochválit skvělé publikum tady v ´Déčku´,” řekl.

Podle Ireny Novotné se právě na této poslední akci zpívalo úžasně. „Hosté byli prostě výborní. Jistě pro ně zase brzy přichystáme nějaké pěvecké překvapení,” neskrývala.