ANO získalo 33,09%, což je 13 047 voličů. Na druhé příčce uspělo z 20,02% politické seskupení SPOLU. Pro ně hlasovalo 7897 lidí. Třetí byli Piráti a STAN. Koalice Pirátostanu si vysloužila 14,57%. Tady k volebním urnám přišlo 5748 voličů. SPD je na Chebsku čtvrté. Získali 12,03% hlasů, Přísaha Roberta Šlachty má 4,44% a Komunisté 4,11%.

Volební účast tu byla opravdu velká. Pod 40% nešlo žádné město na západním chebském pohraničí. Nejmenší účast voličů byla v Mnichově, kde k volebním urnám přišlo jen 42,09% voličů a největší účast ve volebních místnostech byla naopak v Pomezí nad Ohří. Sem přišlo 80,08% lidí.

Starosta Chebu Antonín Jalovec hodnotí celou situaci trochu s lítostí. „ANO má v regionu v celostátních volbách tradičně velkou podporu, takže mě jeho úspěch nepřekvapil. Mrzí mě, že voliči pozapomněli, že premiér neví, kde leží Cheb, o kraji se vyjadřuje s despektem a naprosto nezvládl boj s epidemií. Na druhou stranu chápu, že lidé mají tendenci nepříjemné prožitky vytěsňovat a za vlády ANO mnoha z nich stoupla životní úroveň. Osobně mě příjemně překvapil nadprůměrný zisk STAN a Pirátů přímo v Chebu,“ uzavírá.