V Panatonni Park Chebu v chebské průmyslové zóně oficiálně začala výstavba celého komplexu za 200 milionů korun. Ten by měl být hotový už do konce května letošního roku. První zaměstnanci do haly nastoupí v červenci.

Budova bude sloužit společnosti DHL Supply Chain. V objektu bude poskytovat logistické služby pro poskytovatele televize Sky Deutchland v Německu a Rakousku. „Hala bude mít rozlohu 13 600 metrů čtverečních. Společnost DHL pro Sky zajistí ve spolupráci s dalšími partnery kromě standardních skladovacích služeb, dopravy do skladu a distribuce i služby s přidanou hodnotou, například balení zboží či nalepování etiket. Součástí smlouvy je také servis provozovaný externí společností přímo v prostorách skladu," uvedla Irena Mižďochová, PR manažerka společnosti DHL.

„Získat zaměstnance nebude jednoduché. V současné době jsme začali s nábory zaměstnanců. Máme jasný plán náboru a nástupů. První jsme nabrali zaměstnance, kteří nábory zajišťují. Začínáme nabírat zaměstnance nejdříve na vedoucí pozice," informovala Gabriela Mikulová, ředitelka procesů české části DHL. V tuto chvíli i uvedla, že je pravděpodobné, že po dostavbě první haly se bude chebská pobočka DHL dál rozšiřovat, a tudíž bude přijímat další lidi. Distributor televizního vysílání Sky Deutchland má 4,37 milionu zákazníků a roční příjmy 50 miliard korun. Je součástí evropské jedničky v zábavním průmyslu Sky pic.