Celkové rekonstrukce, která má podle předběžných odhadů stát šest milionů korun, se dočká například Bezručova ulice.

„Přestože se jedná o boční komunikaci, je poměrně frekventovaná. Hojně sem totiž zajíždějí rodiče, kteří vozí děti do tamní školky. Součástí rekonstrukce bude vedle samotné komunikace také vybudování nových chodníků, dešťové kanalizace a veřejného osvětlení, úprava křižovatky s Palackého ulicí nebo vyznačení parkovacích míst,“ vyjmenovala tisková mluvčí města Chebu Simona Liptáková. Všechny práce mají být hotovy nejpozději do půlky letošního prosince.

Úprav se dočká také část ulice Obětí nacismu podél zimního stadionu. Počítá se tam s velkoplošnou opravou komunikace včetně autobusového zálivu, s úpravami chodníků a sjezdů nebo vybudováním nových parkovacích stání. „Podle předběžných odhadů mají úpravy stát necelé čtyři miliony korun. S dokončením se počítá do půlky listopadu,“ poznamenal chebský místostarosta Miroslav Plevný. Město nyní dokončilo i opravy chodníků a silnice na chebském sídlišti Skalka.

Letošní školní rok byl jiný. Kvůli koronaviru si řada dětí vylepšila své známky na závěrečném vysvědčení, nejinak tomu bylo i na Základní škole Dukelských hrdinů. Z vysvědčení měli pochopitelně největší radost prvňáčci.
OBRAZEM: Vysvědčení dostávali kvůli koronaviru také rodiče