Podle některých ´zaručených´ informací se měla pošta v Teplé uzavřít, Česká pošta ale něco takového odmítá a ujišťuje, že žádný krok k uzavření ani přestěhování pobočky nechystá.

„Slyšela jsem o tom, ale hlavu jsem si z toho tak nedělala," řekla Petra z Teplé. „Šlo spíše o takové řeči typu: jedna paní povídala. Nemyslím si, že zrovna Teplá by se o poštu měla bát. Na druhou stranu jsem se setkala s některými občany, kteří tomu věřili. Podle mě je to ale naprosto liché."

Starostka města Jana Čížková spekulacím chtěla předejít, a proto se obrátila rovnou na Českou poštu. A výsledek? O budoucnost pošty se město bát nemusí. „Město Teplá je obcí nad 2500 obyvatel, a naplňuje tedy základní parametr pro to, aby v ní byla provozována pošta," napsal ředitel Pobočkové sítě Západní Čechy Miloslav Mrvík. Stávající pronajaté prostory podle jeho slov vyhovují potřebám provozování pobočky. „Umístění pobočky v centru města je z hlediska dostupnosti obyvatel optimální," řekl s tím, že ani o přestěhování pobočky do jiných prostor vedení České pošty neuvažuje. „Ze strany pronajímatele oceňujeme vstřícné jednání, objekt udržuje v dobrém technickém stavu, proto nic takového neplánujeme."