Úspěšné, mezinárodně ostřílené chebské diskomažoretky z Tanečního studia (TS) Magic Dance si už také užívají prázdnin. S vedoucí děvčat Jaroslavou Novotnou (na snímku s úspěšnými děvčaty) jsme hovořili nejen o letním programu jejích svěřenců.

Upřesníte, jak bude vaše taneční studio (130 dětí) trávit prázdniny?

10. července jsme s děvčaty odjely na taneční soustředění s názvem Step by Step do Bezdružic. Akci pořádá TS Magic Dance ve spolupráci s pražskou taneční skupinou Disco Girls. Děvčata zde mají připravený program pod vedením zkušených lektorů tance, například hip hopu, street dance, country, stepu a samozřejmě mažoretek a twirlingu. Poté mají všichni relaxační volno, kromě jednoho dua, které se připravuje na velkou soutěž v Praze.

Zopakujete poslední úspěchy členů TS?

V letošním školním roce se nám opravdu dařilo. Soutěží se zúčastnilo šest tříd tanečního studia a všechny si přivezly medailové pozice. Poslední úspěchy jsou z mistrovství ČR v Žatci, kde jsme se stali mistry /Motýlci/ a II.vicemistry /Světlušky/. Dále se slečny neztratily 13. června v Kadani na akci Eryta Dance 2010. Tady se soupeřilo v kategorii duo a trio. Potěšily Domča Jílková, Natálka Novotná a Mája Dzická. Tato děvčata přivezla čtyři zlaté a tři stříbrné placky a k tomu ještě čtyři zlaté poháry.

Co nyní plánujete s chebskými mažoretkami a tanečníky?

Chystáme například otevření další třídy show dance. Co se týká choreografií, nerada bych prozrazovala, ale myslím si, že toho nebude málo. A pokud okolnosti dovolí, chtěli bychom uspořádat opravdu velkou oslavu desátého výročí tanečního studia. Ale tentokrát to nebude jen pro děti a jejich rodiče, ale chtěla bych zaujmout i širokou veřejnost.

Mají šanci zájemci o působení ve vašem tanečním studiu – třeba v novém školním roce?

Určitě ano. Pro každého jsou u nás dveře otevřené a já budu ráda za každou novou dětskou osobnost. I když počet je omezený.

Jak prožijete léto?

Já? Budu se nejprve soustředit na přípravu již zmíněného dua a poté bych si chtěla aspoň nějaký ten čas užít především se svými dětmi.⋌(kuč)