Velkolepá vánoční DJ party se uskuteční ve středu 24. prosince od 21 hodin v mariánskolázeňském klubu D-club Dyleň. Na programu jsou nejrůznější disko skladby posledních let.

Ojedinělou akci si pro své obyvatele připravila obec Dolní Žandov. Přímo na Štědrý den 24. prosince si mohou tamní obyvatelé přijít do kostela sv. Michaela, zapálit betlémské světlo a donést si ho do svého domova. Všichni, kdo si budou chtít světlo domů odnést, si s sebou, musí přinést vlastní svíci a to od 14.30 do 15.30 hodin. 

Family concert je název rodinného seskupení hudební rodiny Pitrových, který oživí štědrovečerní den v prostorách františkolázeňských Císařských Lázní, a to od 20.30 hodin. Dveře se zájemcům otevřou již ve 20 hodin.

Známá ašská kapela 0609 zavítá po roce opět do Hranic. Své hity představí posluchačům v Besedě v Hranicích v sobotu 27. prosince 2014 od 20 hodin. Jako host vystoupí kapela Attacus. Na počátku tisíciletí byla skupina 0609 jednou z předních českých kapel, které mohli lidé slyšet z rádií i na koncertech po celé České republice.

Poslední vycházka roku 2014 je název akce, která se uskuteční v neděli 28. prosince v Hranicích. Sraz je v 10.15 hodin u roty v Trojmezí. Pěší túra se potáhne až do takzvaného Trojstátí, kde se kříží hranice regionů Čech, Bavorska a Saska.

Vánoční koncert s názvem Chorus Egrensis se odehraje v neděli 28. prosince v kostele svatého Jana Většího v Pomezí nad Ohří. Všem zájemcům, kteří si budou chtít koncert poslechnout, se brány kostela otevřou v 15 hodin. Chorus Egrensis zahrnuje pěvecký sbor z celého okresu Cheb, a to jak z Chebu, tak i z Aše, Hazlova i z Františkových Lázní. Zpěváci vystupovali již v Maďarsku, Německu a Itálii. Při turné po Itálii zpívali ve Vatikánu přímo papeži. V rámci spolupráce s některými japonskými městy se skupina dostala i na Dálný východ.

Silvestrovský pochod pro radost je název akce, na kterou mohou dorazit všichni zájemci ve středu 31. prosince do Františkových Lázní. Startovat se bude ve 13 hodin u Z8kladní školy Františkovy Lázně. Délka trasy je do obce Ostroh a zpět. Celý program si připravil Spolek pro školu ZŠ Františkovy Lázně. Občerstvení zajištěno.