Budovu Obecního úřadu už si konečně spravuje vojtanovská radnice sama. Objekt měla v pronájmu firma Algon, ovšem smlouva byla pro obec značně nevýhodná.

„Teď řešíme opravu střechy, která je v havarijním stavu,“ řekl starosta Vojtanova Ljubo Fistr. „Projekt už máme a mám asi pět nabídek od firme. Rozpočet na střechu nám dělá sedm set až osm set tisíc korun. Budeme zařizovat také ubytovnu v naší budově, ale na tu ještě nemáme rozpočet. Počítám, že by mohla být hotová do května nebo června.“

Letos bude Vojtanov žádat o dvě dotace na různé opravy, obec si vzala úvěr a investovat bude i ze svého rozpočtu.
„Už jsem podepsal smlouvu o úvěru a z našeho rozpočtu budeme investovat do oprav veřejného osvětlení na Zeleném Háji a v Mýtince,“ uvedl starosta.