Další ročník se opět uskutečnil v Kulturním centru Svoboda, kde si příchozí mohli koupit rukodělné výrobky nebo si sami leccos vyrobit.

Právě vyrábění se nejvíce líbilo dětem. Ty se doslova zabraly do výroby náramků či zvířátek a dokázaly u stolu strávit několik desítek minut. „Doma s maminkou takové věci příliš nevyrábíme," řekla Karolínka z Chebu. „U nás se spíše sportuje a maminka o sobě tvrdí, že není manuálně zručná. Možná i proto mě vzala sem, aby mi to vynahradila. Já totiž vyrábím strašně moc ráda, jenže samotnou mě to moc nebaví." Monika Brázdová zase dorazila na Free Fler Market se svou kamarádkou. „Maminka bude mít svátek, tak jsem se rozhodla, že jí tady vyrobím nějaký náramek," přiblížila důvod své návštěvy. „Maminka má takové šperky ráda. A navíc jsem jí k tomu koupila úžasné náušnice. Snad jí svými dárky udělám radost."

Návštěvníci akce, která se koná dvakrát do roka, na jaře a na podzim, byli spokojeni hlavně se širokou škálou marketu. „Mohla jsem ochutnat sladké výrobky, prohlédnout si šperky, kosmetiku nebo keramiku. Chodím sem moc ráda a přiznávám, že nikdy neodcházím s prázdnou," uvedla Hana Fialová z Chebu, která si tentokrát odnášela dekorační zápichy a polštářek.

Jiné návštěvnice šly najisto. „Já si přišla pro úžasná přírodní mýdla," pochlubila se Jana Hanušová z Chebu. „Mám je moc ráda a nedá se to s těmi chemickými vůbec srovnat. Chodím sem na Free Fler Market moc ráda. Už jen kvůli tomu, abych nasála nové inspirace pro své domácí vyrábění. Například korálkováním se skvěle odreagovávám."