Žije v Citicích, ale její služby mohou pocítit i obyvatelé Chebu. Spolupracuje totiž dlouhodobě i s chebským Hospicem Svatého Jiří. Jinak pracuje pro Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje jako operátorka na tísňové lince 112. Studuje vysokou školu a žádný ze sportů jí není cizí. Kromě spolupráce s chebským hospicem například pravidelně pomáhá i s potravinovou sbírkou.

„Pocity při vyhlášení? To byla směs všeho, překvapení, stresu, obav, radosti, ale i štěstí. Necítím se ve své kůži před tolika lidmi, takže jsem že všeho byla hrozně nervózní a klepala jsem se,“ sdělila s radostí Jana Třísková.

Jak by vypadal její ideální den? Na to výherkyně odpověděla, že začíná snídaní do postele, potom návštěvou sauny a procházkou se psy. Končí večerem u pěkného filmu nebo posezením na zahradě, když jsou teplé letní večery. „A to vše samozřejmě po boku mého skvělého manžela,“ poznamenala.

Jana Třísková pracuje u HZS Karlovarského kraje na tísňové lince 112.

„Mám náročné povolání, ale velmi krásné a opravdu je potřeba se neustále vzdělávat. V nejbližší době mě čeká vykonání služební zkoušky. Dále také studuji na České zemědělské univerzitě, takže se v podstatě učím pořád něčemu novému,“ vylíčila svůj život.