„Pachatelky vešly do prodejny 5. července kolem půl čtvrté odpoledne. Vybrané věci vždy naskládaly do prázdného regálu a oblečení nepozorovaně uložily do tašky. Poté jej ve třech případech vynesla jedna z nich z prodejny,“ sdělila plzeňská policejní mluvčí Martina Korandová.

První žena byla světlé pleti, měla dlouhé světle hnědé vlasy svázané do culíku a byla těhotná. Na sobě měla bílé tílko, tmavě modré džíny, bílé sportovní boty a tmavý šál okolo krku. Na pravé paži měla tetování, zřejmě znak znamení Štíra či Raka, a další měla mezi lopatkami.

Druhá žena byla tmavší pleti s dlouhými melírovanými vlasy v culíku a byla plnoštíhlé postavy. Na sobě měla černou bundu Adidas se světlými pruhy na rukávech a černé kalhoty se světlými pruhy na levé noze. V ruce měla malou kabelku červené či růžové barvy.

Třetí žena byla světlé pleti a byla štíhlá. Měla dlouhé promelírované vlasy. Na sobě měla hnědé tričko se světlým potiskem na hrudníku, tmavě modré džíny a světlé sportovní boty. U sebe měla tmavou tašku přes rameno a v ruce držela zelený nápoj. Poslední žena byla světlé pleti. Měla blond vlasy sčesané do drdolu a byla těhotná. Na sobě měla černé tílko, kolem krku bílý šál, modré džíny a v ruce držela velkou černou tašku.
„Případné informace od svědků velice uvítáme na telefonním čísle 974 325 394 nebo na tísňové lince 158,“ požádala o spolupráci Korandová.