Videoklip spatří světlo světa během srpna. Píseň se objeví i na jeho připravovaném novém CD. „Vybrali jsme si k natáčení videoklipu části Chebu, které všichni znají. Moji posluchači v něm spatří například hrad Cheb, kostel svatého Mikuláše a Alžběty, Kramářskou uličku anebo náměstí. Závěrem ukážu i trochu ze soukromí, tedy můj domov. Videoklip vznikal jeden den, v tuto chvíli ho sestříhává kameraman do požadovaného formátu,“ sdělil zpěvák.

Video se pak objeví na zpěvákově oficiálním kanálu Youtube. „Písnička samotná je pro mě naprosto srdeční záležitost. Mluvím tam o svém rodném městě, které dodnes miluji. A kam se neustále vracím. A samozřejmě jsem nesměl zapomenout na svou zesnulou maminku, o které v písni také zpívám a přibližuji svým posluchačům, čím pro mě byla a jak mě při mých cestách do Prahy podporovala,“ poznamenal zpěvák.

Deska, která bude už pátou v historii, vyjde letos v listopadu. Název alba je Hynek Tomm zpívá Fouskoviny. „Texty na 10 skladeb napsal básník, textař Josef Fousek. Shodou okolností je tento rok pro Pepu jubilejní, bylo mu 80 let. Pokud všechno dopadne, jak si přeji, měly by se na CD objevit i bonusy ve stylu rocku. Mám radost, že mé pozvání k CD přijal skvělý kytarový virtuos Matěj Rak. Na desce zazní i duety,“ uvedl. Křest nového alba, který bude součástí prvního koncertu v rámci této desky, se uskuteční 15. listopadu, den před maminčinými narozeninami, v Praze v Divadle Horní Počernice. Slavnostního křtu se ujme Zuzana Bubílková.